Modrý

Novinka
modrý 1

Modro modrý...venkovský design s nádechem modrotisku

Tenhle advenťák vnese kouzlo tradic a adventního rozjímání do každé světnice i pokojíčku. Bude hrdě střežit poklady a každé ráno vás posune o kousek blíž ke Štědrému dni.

490 Kč
Můžeme doručit do:
2.12.2020
Skladem (1 ks)

Kalendář jsme ušili z bavlněného plátna a dali jsme si na něm extra záležet. Každá kapsička nese vyšité číslo a díky svým rozměrům dokáže schovat opravdu velikou radost.

Ručně rytá a tištěná razítka ve vánočním duchu doladí atmosféru adventu a celý kalendář se tak stává milou předvánoční dekorací.

Kalendář má na vrchu našitá dvě poutka s dřevěným knoflíky a tak ho  můžete snadno zavěsit na zábradlí, garnyž nebo třeba jen na klacek a umístit na zeď. A kdyby jste žádné místo nenašli, našili jsme dozadu  ještě jedno poutko na zavěšení kalendáře prostě na hřebík.

Náš advenťák je dílem touhy po náhradě dalšího kousku plastu a jednorázového produktu v našich i vašich domácnostech. Bude sloužit vám, vašim dětem a s trochou péče se může časem stát i vánoční tradicí a dědictvím pro děti vašich dětí. Má k tomu všechny předpoklady: je celý z bavlny, takže vyprat ho není problém, je vyztužený, pevný a  ušitý tak poctivě, že si prostě nedovolí někde povolit. Co víc od něj chtít :)

 

  • rozměry: 65 x 40 cm
  • rozměr kapsiček: 8 x 8 cm
  • stoprocentní bavlna
  • autorské ruční tisky
Kód Kód: 344
Kategorie: Adventní kalendáře