Modrý ginkgo -síťovaný

...pevné modré plátno, poseté malinkými tečkami, klasika mezi vzory

150 Kč
Můžeme doručit do:
9.10.2020
Do týdne

Bezobalový pytlík v modrém designu, ozdobený ručně vyráběnými razítky v designu listů jinanu jistě získá srdce každého bezobalového nadšence.

Bavlněná síťovina vpředu i na zádech vyniká velkou pružností a tak pytlík pojme nečekané množství potravin. Nasoukat do něj 15 rohlíků není problém.

Díky průhledné síťovině je do pytlíku vidět a  čerstvě dopečené, teplé a křupavé pečivo v něm zároveň dostane šanci se vydýchat a pozvolna vychladnout. Síťovina každého pytlíku je ušitá z certifikované biobavlny.

Pevné bavlněné dno dodává pytlíku velkou pevnost a odolnost, kterou u jednorázových igeliťáků jen těžko najdeme. Nedovolí pytlíku se prověsit v oblasti dna a tak unese opravu velkou zátěž.

Bavlněná stahovací šňůrka zajistí obsah pytlíku a nedovolí mu se rozutéct po nákupním košíku. Za šňůrku  se naplněný a utažený pytlík také snadno přenáší.

Každý pytlík je v přední části dna dozdoben jedním z mnoha originálních razítek, která si sami vyrábíme grafickou technikou, zvanou linoryt a na pytlíky ručně tiskneme.

V bočním švu pytlíku je vždy všitá textilní gumička, díky níž lze pytlík po použití snadno sbalit do malého uzlíčku.

  • stoprocentní bavlna
  • síťovina z biobavlny
  • pevné dno
  • ruční tisk motivu
  • rozměry: 36 x 30 cm
Kód Kód: 225
Kategorie: Bagy
Záruka: 2 roky