Doprava a platba

možnosti dopravy

 

ZÁSILKOVNA (Z-point)

 Zásilkovna (Z-point) je síť výdejních míst zásilek, kde si ze seznamu vyberete vám nejdostupnější Z-point, na nějž má být zásilka doručena. Svou zásilku si potom vyzvednete v čase, který vám vyhovuje. Na vyzvednutí máte 7 dnů od dne, kdy je zásilka na pobočku doručena. O stavu objednávky a dni doručení na Z-point jste průběžně informováni pomocí SMS a e-mailu.
Cena dopravy: 65,- Kč
 
 
 ZÁSILKOVNA (doručení na adresu)
 
 
 
Zásilkovna doručí váš balíček na vámi zvolenou adresu prostřednictvím dopravce, který se v tu chvíli bude jevit jako nejvýhodnější řešení. V den, kdy bude balíček námi vyexpedován, budete Zásilkovnou informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailu. K doručení zásilky na vaši adresu dojde z pravidla 1-2 dny po expedici.
Cena dopravy: 99,- Kč
 
 

Česká pošta - Balík do ruky

Logo Balik Do ruky

Česká pošta doručí balíček na vámi zvolenou adresu a garantuje doručení následující pracovní den. Předem se o doručení dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.
Cena dopravy: 119,- Kč

Kurýrní služba DPD

logo dpd

Společnost DPD vám zboží přiveze rychle a spolehlivě kamkoli v ČR – domů i do zaměstnání. Balík vám dodá následující den poté, co bude vyexpedován z našeho skladu. Doručení probíhá v pracovní dny od 8.00 do 17.00. O doručování zásilky vás bude dopravce informovat den předem prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu.

V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času předání. Pokud vám termín doručení nebude vyhovovat, můžete jej změnit odpovědí na SMS. Sledovat a upravovat doručení zásilky můžete i ve webové aplikaci DPD Kurýr nebo na www.dpd.cz.
Cena dopravy: 109,- Kč

 

 

 

Způsoby platby

 

DOBÍRKA

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. 
Přepravní společnost DPD umožňuje uhradit doběrečné platební kartou přímo u řidiče.
Cena dobírky: 29,- Kč

 

PLATBA PŘEVODEM

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad. Balíček se zbožím vám bude odeslán po připsání peněz na náš účet.
Tato forma úhrady je ZDARMA.

 

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby za použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. 
Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce využíváme bezpečnostní protokol 3-DSecure, podporovaný karetními asociacemi.
Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.
Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a doBAGu k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.
Tato platební metoda je ZDARMA.

 

OKAMŽITÝ ON-LINE PŘEVOD 

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky online platebnímu systému některých bank. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut a vaše zásilka může být obratem expedována.
Tato platební metoda je ZDARMA.

 

GOOGLE PAY

Okamžitá platba přes elektronickou peněženku.
Tato platební metoda je ZDARMA.

 

M PLATBA

Mobilní platba operátora T-mobile, strhnutá z kreditu nebo připočtená k tarifnímu vyúčtování.
Tato platební metoda je ZDARMA.