• 1 z 13
 

Panák do bagu-režný

 

...deset metrů popruhu, osm polí, rovnováha, čistá radost a kamarádi...to je panák do bagu

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
3.7.2024
980 Kč
   
Kód produktu 483
Kategorie Na panáka
Záruka 2 roky
 

Skákací panák do bagu, to je pytel plný zábavy.


Rozložíte ho kdekoli...v obýváku, na terase, na zahradě, na pláži...kde je kousek místa, tam je příležitost.
Tenhle panák se ve svém obalu tváří jako hromádka bavlněného neštěstí...avšak, stačí mu dát trošku prostoru a pár vteřin času a promění každou nudnou placku země v nejzábavnější kousíček světa.

Panák doBAGu svou konstrukcí a kompaktností ukrývá všechno, co potřebujete, v jednom malém vaku přes rameno. Vzít ho můžete kamkoli, rozložit kdekoli a zahrát s kýmkoliv. Zkuste schválně kamarády pozvat na panáka :)

Tohohle panáka jsme pro vás ušili ze spousty metrů bavlněného popruhu, pevně a fortelně ho prošili a opatřili poutky pro upevnění k zemi (v interiéru samozřejmě neupevňujeme). Panáka jsme sbalili do ručně šitého vaku přes rameno a přihodili pár ručně vyrobených dřevěných kolíků (na to upevnění) a házecí kroužky pro samotnou hru.

Panák v režné variantě je prošitý tyrkysovou nití. Obal na hru je z bavlněného plátna v hořčicové barvě, poseté drobnými bílými trojúhelníčky. V přední části je našitý panel s ručně rytým a tištěným razítkem skákacího panáka. Popruh přes rameno je vždy ve stejné barvě jako hra uvnitř. Dno a horní lem obalu jsou ušity z pevného, olejovaného plátna, které je odolné a snadno udržovatelné pouze otíráním. Do vaku je také všitá kapsa na uložení házecích kroužků.

Návod na přípravu:
Panáka chyť za spodní okraj (to je tam, kde je štítek s logem doBAGu) a rozhoď směrem od sebe...pak už ho jen trošku porovnej, roztáhni mu "ruce" do stran a urovnej hlavu. Jsi-li doma, na podlaze, je příprava hotová. Máš-li ale zahradní párty nebo se s panákem touláš krajem, sáhni znovu do vaku a najdi pár dřevěných kolíků, pomocí nichž a smyček v rozích panáka pěkně upevni k terénu a napni do stran. Toť vše :)

A co všechno obsahuje panák do bagu?

  • jednoho fortelně ušitého popruhového panák
  • plátěný obal-vak přes rameno (cca 50x25 cm), odekorovaný ručně rytým a tištěným razítkem panáka
  • sadu 8 kolíků z bukového dřeva, k upevnění panáka + obal na ně
  • sadu 4 dřevěných házecích kroužků s úchyty v barvě panáka
  • návod ke hře